Love Anime Naruto
Buna ziua! Staff-ul forumului "Love Anime Naruto" va ureaza "Bun Venit!"
DAca nu aveti cont ar fi foarte frumos daca va-ti face.
Si nu uitati sa treceti pe la regulament prima data. Byebye:*
----------------------------------------------------------------------------------------------
Staff-ul Love Anime Naruto!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Love Anime Naruto
Buna ziua! Staff-ul forumului "Love Anime Naruto" va ureaza "Bun Venit!"
DAca nu aveti cont ar fi foarte frumos daca va-ti face.
Si nu uitati sa treceti pe la regulament prima data. Byebye:*
----------------------------------------------------------------------------------------------
Staff-ul Love Anime Naruto!
Love Anime Naruto
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ted (2012)

2 participanți

In jos

Ted (2012) Empty Ted (2012)

Mesaj Scris de darky.angel Mar Dec 25, 2012 4:20 pm

John Bennett (Mark Wahlberg), un bărbat care vrea cu tot dinandinsul să scape de... ursuleţul lui de pluş, Ted, adus la viaţă de o dorinţă pusă în copilărie. Ajuns la maturitate, John visează la o viaţă normală alături de frumoasa Lori (Mila Kunis), doar că Ted se dovedeşte a fi un obstacol greu de depăşit.

Cei doi sunt de nedespartit, insa Ted nu este deloc o influenta pozitiva. Fumeaza marijuana, bea si petrece aproape tot timpul. Ducand o viata degradanta si lipsita de responsabilitati, acesta il impiedica pe John sa poata avea la randul lui o viata organizata si linistita alaturi de iubita lui. Asta pana cand, satula de aceasta situatie, Lori decide sa puna piciorul in prag: ori ea, ori Ted.

Nevrand sa o piarda pe dragostea vietii lui, John ii gaseste lui Ted un aparatament si o slujba. Insa pufosul nu poate renunta la obiceiurile nesanatoase si la petrecerile nebune, astfel ca il baga din nou in bucluc pe John, care este parasit de Lori. Simtindu-se vinovat si complet responsabil de despartire, Ted merge la Lori sa o convinga sa-l ierte pe John, insa in drum spre apartamentul sau este rapit de un tata putin psihopat care-si dorea ursuletul pentru baiatul sau. Astfel ca John si Lori se trezesc acum in situatia de a-l gasi si salva pe cel care le-a provocat atatea greutati, dar pe care isi dau seama ca il iubesc si ca face parte din viata lor.
darky.angel
darky.angel

feminin Mesaje : 18
Data nasterii : 17/01/2000
Data de inscriere : 25/12/2012
Varsta : 24
Localizare : In spatele tau..
Joburi/Distractii : Music is my life..
Stare de spirit : Crazy ca deobicei.!!!

Sus In jos

Ted (2012) Empty Re: Ted (2012)

Mesaj Scris de Alexia Lun Dec 31, 2012 1:54 am

Cine ar fi crezut ca un ursulet de plus poate crea atatea probleme:)), eu una nu. Am mai auzit de film, dar nu m-am uitat la el. Acum ca am citit despre ce e vorba, o sa-l vad.
Alexia
Alexia
Admin

feminin Mesaje : 45
Data nasterii : 18/05/1996
Data de inscriere : 23/12/2012
Varsta : 28
Localizare : in ceata
Joburi/Distractii : I ღ music
Stare de spirit : plictiseala

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum