Love Anime Naruto
Buna ziua! Staff-ul forumului "Love Anime Naruto" va ureaza "Bun Venit!"
DAca nu aveti cont ar fi foarte frumos daca va-ti face.
Si nu uitati sa treceti pe la regulament prima data. Byebye:*
----------------------------------------------------------------------------------------------
Staff-ul Love Anime Naruto!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Love Anime Naruto
Buna ziua! Staff-ul forumului "Love Anime Naruto" va ureaza "Bun Venit!"
DAca nu aveti cont ar fi foarte frumos daca va-ti face.
Si nu uitati sa treceti pe la regulament prima data. Byebye:*
----------------------------------------------------------------------------------------------
Staff-ul Love Anime Naruto!
Love Anime Naruto
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

5 participanți

In jos

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 Empty The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

Mesaj Scris de *β∈lla* Joi Dec 27, 2012 5:40 am

Mult aşteptatul film care încheie seria Saga Amurg, regizată de Bill Condon şi câştigătoare a premiului Oscar, Saga Amurg: Zori de zi - Partea 2 scoate la iveală secretele şi lămureşte misterele acestei epopei năucitoare, care a fascinat milioane de oameni din întreaga lume. În Saga Amurg: Zori de zi - Partea 2, mămica Bella (Kristen Stewart) se trezeşte transformată, în sfârşit, în vampir. În timp ce soţul ei, Edward (Robert Pattinson) este încântat de frumuseţea, rapiditatea şi de extraordinarul ei autocontrol, Bella însăşi se simte mai vie ca niciodată. Iar destinul prietenului său cel mai bun, Jacob Black (Taylor Lautner), pare să fie întrepătruns cu cel al excepţionalei sale fiice Renesmee (Mackenzie Foy). Apariţia sa va uni familia extinsă, însă va şi provoca forţe care ameninţă să îi distrugă pe toţi. Cu şi mai multă pasiune, mister, luptă şi acţiune decât filmele precedente, toate devenite blockbustere internaţionale, Saga Amurg: Zori de zi - Partea 2 încheie celebra poveste despre dragoste, familie, curaj, putere şi destin. Inspirate de cărţile de mare succes scrise de Stephenie Meyer, filmele au creat un adevărat fenomen cultural, având milioane de fani. A doua parte a adaptării cinematografice a romanului Breaking Dawn, scris de Stephenie Meyer, este regizată de Bill Condon, după un scenariu semnat de Melissa Rosenberg. În rolurile principale, Kristen Stewart, Robert Pattinson şi Taylor Lautner.
*β∈lla*
*β∈lla*

feminin Mesaje : 13
Data nasterii : 01/06/1999
Data de inscriere : 25/12/2012
Varsta : 25
Localizare : Marele Zid Tiganesk
Joburi/Distractii : ☆ Crazy Party ☆
Stare de spirit : Nebuna anului 2013...si urmatori ani care vor urma....

Sus In jos

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 Empty Re: The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

Mesaj Scris de Alexia Joi Dec 27, 2012 6:41 am

Deci nu cred Wink am vazut si eu filmul la cinema, este absolut genial. Mai ales partea in care am crezut ca o sa moara Edward, dar sa dovedit ca era doar o viziune. Si cum a inviat Bella, si fetita aceea draguta pe care o au, e atat de dulce. Ador filmul si cred ca si tie ti-a placut mult.


Ultima editare efectuata de catre Alexia in Vin Dec 28, 2012 8:24 am, editata de 1 ori
Alexia
Alexia
Admin

feminin Mesaje : 45
Data nasterii : 18/05/1996
Data de inscriere : 23/12/2012
Varsta : 28
Localizare : in ceata
Joburi/Distractii : I ღ music
Stare de spirit : plictiseala

Sus In jos

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 Empty Re: The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

Mesaj Scris de Hurricane Vin Dec 28, 2012 2:13 am

Domne a fost bestial fo'ilmul si inca este . Deci cand i+a rupt capul lui Carlyai am inceput sa plang dar sa dovedit totul o viziune cum a spus si Alexia.
E super filmul.
Hurricane
Hurricane
Admin

feminin Mesaje : 64
Data nasterii : 11/07/2000
Data de inscriere : 23/12/2012
Varsta : 24

Sus In jos

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 Empty Re: The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

Mesaj Scris de darky.angel Vin Dec 28, 2012 6:08 am

Exact filmul a fost dea dreptul Wow.Sa-mi fi vazut fata cand am vazut ca defapt totul era o viziune sau cand Aro a inceput sa rada ca un disperat cand a vazut-o pe Renesmee.In cocncluzie filmul a fost BESTIAL!!!
darky.angel
darky.angel

feminin Mesaje : 18
Data nasterii : 17/01/2000
Data de inscriere : 25/12/2012
Varsta : 24
Localizare : In spatele tau..
Joburi/Distractii : Music is my life..
Stare de spirit : Crazy ca deobicei.!!!

Sus In jos

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 Empty Re: The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

Mesaj Scris de Damy-chan Dum Mai 12, 2013 3:45 am

Si mie mi-a placut mult filmul Smile Si cand l-am vazut, cate emotii am avut! Cea mai tare a fost lupta si am ramas cu o fata Neutral cand am vazut ca defapt nu fusese reala. N-a fost asa bun filmul ca primele trei parti, dar tot mi-a placut mult. L-a mai revedea de alte cateva ori si mi-ar placea la fel de mult. Bella m-a surprins cu forta ei si wow! Smile) Si Jack care a fost asa de frumos ( ca intotdeauna ) Smile
Damy-chan
Damy-chan

feminin Mesaje : 9
Data nasterii : 12/08/1999
Data de inscriere : 11/05/2013
Varsta : 25
Localizare : Intr-o mie de vise
Joburi/Distractii : Muzica, desen, povesti si iar muzica
Stare de spirit : Awesome :)

Sus In jos

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 Empty Re: The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum