Love Anime Naruto
Buna ziua! Staff-ul forumului "Love Anime Naruto" va ureaza "Bun Venit!"
DAca nu aveti cont ar fi foarte frumos daca va-ti face.
Si nu uitati sa treceti pe la regulament prima data. Byebye:*
----------------------------------------------------------------------------------------------
Staff-ul Love Anime Naruto!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Love Anime Naruto
Buna ziua! Staff-ul forumului "Love Anime Naruto" va ureaza "Bun Venit!"
DAca nu aveti cont ar fi foarte frumos daca va-ti face.
Si nu uitati sa treceti pe la regulament prima data. Byebye:*
----------------------------------------------------------------------------------------------
Staff-ul Love Anime Naruto!
Love Anime Naruto
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bad Girl +18

+2
Al3xi
katherina
6 participanți

In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de katherina Sam Feb 23, 2013 6:50 am

pt primul tau fic e super ok Wink sa aduci nexttt plz a si da //sunt primaaaa Very Happy:D:D:D lol!
katherina
katherina
Admin

feminin Mesaje : 20
Data nasterii : 06/09/1998
Data de inscriere : 30/12/2012
Varsta : 26
Localizare : ~In PaRaDiCe!~
Joburi/Distractii : mai de toate :D!
Stare de spirit : MereU Happy :)

Sus In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de Al3xi Sam Feb 23, 2013 9:56 am

Capitolul acesta il dedic fetelor mele: Ange si Katy
Capitolul 2: Speranta mea...
"ca sa ma asigur ca vad bine..."
Nu pot sa cred...Am pierdut?Din NOU???Ce ma fac?Nu mai am casa,masina nimic?Doar 200 de dolari ce-i aveam in poseta.Ma ridic de la masa,inca mandra ,tipic mie(desi regret) si ies din club.Unde ma duc?Nam nici o idee...
Avand doar 200 de dolari,aleg sa ma duc la un restaurant select.Macar sa o duc in lux pana termin toti banii.Ajung la restaurant imi aleg o masa putin retrasa intr-un colt,unde am o priveliste foarte incantatoare pe fereastra.Stelele roiesc in jurul lunei Vazand aceasta imagine imi amintesc de parintii mei..care apropo,nu mai sunt printe noi...aveam 16 ani atunci...

Sunt cu parintii la mare,e noapte.Am iesit putin si ne-am oprit pe un pod(eram cu masina).Ma infricosau valurile ce se napusteau pe pod.Parca de abia asteptau sa ia o bucata din Sakura Haruno.
Hotaram sa plecam,ne urcam in masina (tata conducea),incearca sa intoarca masina ca sa ne retragem de pe pod cand aceasta,din cauza apei patineaza si plonjeaza direct in apa.Apa tragea cu putere masina in adancurile ei dorind sa o inghita.
Am deschis geamu apa navalind peste noi.Eu fiind pe bacheta din spate am reusit sa ma strecor din masina.Parintii mei fiind blocati de centurile de siguranta.Incercam sa-i scot dar fara succes.Acestia cu ultimilte puteri imi faceau semn sa ies cat mai pot.I-am ascultat,inotam la suprafata uitanduma din cand in cand in jos spre adancuri,cum mare imi inghitea cu repeziciune parintii..

O lacrima mi se prelinge pe obrazul meu alb si usor usor isi faceau loc si altele..
-De ce m-am dus la suprafata?De ce?Mai bine ma inecam cu ei..Si asa nu mai am nimic.De ce sa traiesc?
Pentru cine?Fetele stateau cu mine numai pentru ca aveam bani.Acum se vor preface ca nu ma cunosc.O sa ajung sa cersesc pe la gari cum fac alti saraci.Suspin eu...

P.O.V. Sasuke
-Nu pot sa cred!Cum a putut face asta?Daca n-o iubeam chiar si acum, era de mult violata si apoi omorata de mine...tipam cat ma tineau plamanii, toti necunoscutii holbanduse la mine cu o fata de genu:ce cauta asta aici ar trebuii sa fie la spitalu 9.
Scuzatima sa ma prezint inatai.Sunt Sasuke Uchiha am 22 de ani detin un club foarte popular din Tokyo am parul negru cu reflexiile noptii si ochii negri in care fetele se blocheaza..parca sunt pe alta lume numai pe Terra nu.Parintii mei m-au dat afara din casa cand aveam 18 ani pe motiv ca s-au plictisit de mine,mi-au dat bani si o casa numai ca sa plec o data.Cate o data ma intreb de ce mau conceput daca nu ma vroiau si eram in plus..In fine.
Revenim..Sunt foarte nervos din cauza iubitei mele Ino,am prins-o la ea acasa cu Kiba intre picioarele ei.Mda t***a d***u.
Ma plimbam pe strazile din Tokyo incercand sa uit de toate.Dar am nevoie de o c***a in seara asta.Trec pe langa un restaurant select din centrul orasului si la o fereastra a acestuia vad o fata cu parul roz,dotata rau papusa,cu un pahar de vin fata si ceva de mancare.Plange saracuta,proasta de care aveam nevoie,imi spun in gand.Am de gand s-o prostesc cu dulcegarii si sa o iau acasa si s-o f*t ca sa ma calmez.Sa vedem ce iese...
Ma indrept spre masa ei :
-Buna seara domnisoara,incep eu
-Nu-i asa buna...Salut
-S-a intamplat ceva?Pot sa stau sa-mi povestiti am toata noaptea la dizpozitie..Chiar am toata noaptea, si un zambet pervers imi apare pe fata mea de culoarea laptelui.
-Da,mas simti mai bine..Multumesc
Si cu o miscare ii sarut rumosc mana, in timp ce cu coltu ochiului priveam salivand la bustul acesteia.Mama mama dotata rau tipa...
-Deci ce s-a intamplat?Spun eu
-Am pierdut tot ce aveam la jocurile de noroc,mai am doar bani pentru cateva zile,imi zice si incepe sa planga.
E proasta rau ce om intreg la minte pune tot ce are in joc?Apoi aflu ca i-a pierdut in clubul meu.
-Si eu am avut o zi naspa,ma inselat iubita,ma rog fosta..continui eu.Ce ai zice sa vii la mine diseara sa mai vorbim si asa nu ai unde sa te duci...
-Nu vreau sa deranjez..
-Nu-i niciun deranj...
Atata mia fost,am platit nota si am luat-o la mine acasa.Ajungem intr-un final la draga mea casuta ,o vila cu 2 etaje.Destul de incapatoare..Am profitat din plin ca este in stare de euforie de la vin ca am si dus-o la mine in camera.Camera mea era de culoare albastru inchis cu nuante de negru pe ici colo.Aceasta a inceput sa ma soarba din priviri.Si intr-un gest de al ei ,la care nu ma asteptam, ma impins pe pat.
ATENTIE FAZE +18
Si-a dat jos rochita ei neagra ramanand in lenjeria ei intima rosie cu dantela,foarte sexy(nici fundu' ei nu-i mai prejos).Din impuls mi-am dat jos tricoul.Aceasta s-a napustit peste mine sarutanduma ca o nebuna...si lumea zicea ca eu trebuie sa ma duc la 9...apoi trage de cureaua de la pantaloni apoi usor usor pantalonii cad si ei...
Ii caut deschizatoarea de la sutien si i-o desfac intr-o clipa amandoi eram nud..Ea era peste mine imi saruta pieptul meu super bine facut,apoi coborand usor spre zona intima.Ca o nebuna incepe sa-mi linga aceasta parte,sa mi-o frece cu mainile ei reci excitanduma mult mai tare,apoi p****l meu ajunge in gura ei.Doamne fata asta stie ce face.
Apoi revine si ma saruta angelic pe buze limbile nosatre se intersectau dansand cand in camaruta mea cand in a ei.
Ma pun eu pe ea si incep sa gust din bustu' ei.Degetele de la mana mea trec prin gura ei apoi ajungand usor la partea ei intima,dupa care hotaram sa lasam partile noastre intime sa se descopere una pe cealalta...Am facut-o de 3 ori pe noapte.Apoi am cazut amandoi intr-un somn numai bun..Dimineata imi dau seama ca...SUSPANS


Al3xi
Al3xi

feminin Mesaje : 14
Data nasterii : 18/01/1999
Data de inscriere : 23/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Acasa in patut...
Joburi/Distractii : Tot ce vreau si-mi place...
Stare de spirit : Niciodata la fel...

Sus In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de Alexia Sam Feb 23, 2013 11:49 am

cineva are o minte perversa pe aici:>de cand nu am mai citit un fic sasusaku uitasem cat de sexy si bun e Sasuke si ficul e chiar super:P bafta:*
Alexia
Alexia
Admin

feminin Mesaje : 45
Data nasterii : 18/05/1996
Data de inscriere : 23/12/2012
Varsta : 28
Localizare : in ceata
Joburi/Distractii : I ღ music
Stare de spirit : plictiseala

Sus In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de Al3xi Sam Feb 23, 2013 2:14 pm

Capitolul 3: Pana aici ti-e drumu
Soarele diminetii nu ma lasa in pace,ma trezesc din somnul meu,mult prea iubit...Totusi observ ca pe papusa cu parul roz din fata mea,nu o deranjeaza.Doarme bine mersi,parca facandu-mi inciuda.Pai da,ca nu ea se chinuia aseara sa ma penetreze...Cat mam chinuit s-o penetrez, ma jucat cu degetele in camaruta ei pana sa o pot penetra cu ce am eu mai bun.
Revenind,soarele isi folosea razele pentru ai lumina si mangaia chipul.Stau si o privesc si-mi amintesc momentele petrecutea cu asceasta aseara.
La inceput nu ma gandeam la nimic altceva decat cum sa ma calmez eu,dupa faza cu Ino.Vam spus ca Ino e o c***a?Vam spus,uitasem...imi vine sa strig asta in gura mare.Revenind din nou...nu-mi pasa la inceput ce o satisface si ce nu,pana la a doua partida cand inima a inceput sa-mi bata cu putere,inima popma mai mult sange,acesta fromand adrenalina din mine.Copul meu o dorea mai mult,mai mult,si mai mult.De atunci am inceput sa fiu atent la reactiile ei.O priveam intens, n-am rezistat asa ca am sarutato usor si delicat pe frunte.Totusi incet pentru a nu o trezi,dar nu am reusit ce mi-am propus,isi deschidea frumosii ochi,acei ochi verzi ce ma inebuneau.Ma duceau in alta lume.Rozalia ma priveste cu blandete si scoate din gurita ei micuta si dulce(parca dorind reintalnirea cu ale mele)un simplu si dulce totusi sec:
-Neata
-Neata, ii raspund,cum ai dormit?
-Foarte bine,imi cer scuze pentru aseara nu m-am gandit la nimic,pur si simplu am reactionat,nu m-am putut abtine...
-Nu trebuie sa-ti ceri scuze a fost foarte bine,chiar revigorant (sec),spunand eu asta imi musc buza infierioara.Dute si fa un dus,poti lua o camasa de la mine,cum nu ai cu ce sa te schimbi.
-Ok.
Ies din camera,dar nu ma pot abtine si pandesc pe la usa prin gaura cheii.O vad cu a iesit NUD din baie.Fata asta ma inebunaste.Se acopera cu un prosot mic.Imi deschide dulapu si nu cred ce-mi vad ochilor...Alege o camasa alba si o scapa pe jos.Ea se apleaca dupa aceasta,dar cand se apleaca....fiind cu spatele la mine...va da-ti seama ce priveliste mirifica am avut.Rozalia stie ce trebuie facut pentru a i se scula unui barbat.
Isi pune camasa pe ea,lasandu-si descheiati primii 3 nasturi.Mi se pare PERFECT, pot sai admir bustu,care dupa parerea mea,nu te poti satura.Si ce sa mai spun de fundu' ei...Cred ca am adus vorba de multe ori despre aspectu ei,dar orice barbat ce o vede saliveaza.
Observ ca se indreapta spre usa asa ca o tulesc in bucatarie.
Ea se misca ca o lebada pe apa.Se opreste in fata mea si cuvintele ies pur si simplu din gura mea:
-Te iubesc frumoaso...ma indragostit de tine.te vreau acum,ma inebunesti
-Uite ce spun eu.Esti un obsedat sexual.Imi zici aceste lucruri doar pentru a ma avea in pat.Nus proasta asa ca tineti gura acasa,nu se minte cu asa ceva.
Opa..se pare ca papusa se crede desteapta.Se crede smechera,o invat eu minte,cum isi permite sa-mi vorbeasca asa:
-Asculta bine t***o care esti.Nu ai unde sa te duci ,deci vei sta la mine,si atunci cand voi vrea XXX cu tine,nu te vei impotrivi..
P.O.V. Sakura
Auzind acele cuvinte iesind din gura brunetului ii raspund:
-Nu zau...si cum ai sa faci asta?...Prost raspuns pentru ca in secunda doi m-am trezit cu o palma peste fata.
Acesta ma ia in spate si ma arunca pe canapea,a tras de camasa pana a smulso de pe mine ramanand in lenjerie.Acessta isi da pantaloni jos,un zambet diabolic combinat cu multa perversitate ii apare pe fata.Ma zbat cat pot dar ma trezesc cu alta palma,incep sa tip dar acesta scoate un pistol si mi-l pune la tampla facanduma sa tac.
In acel moment ii ies niste cuvinte pe gura lui aducand spaima in mine:
-Sa vezi acum c***o,abia acum incepe jocu'...



Melodia capitolului: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (sper sa va placa dragilor)
Al3xi
Al3xi

feminin Mesaje : 14
Data nasterii : 18/01/1999
Data de inscriere : 23/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Acasa in patut...
Joburi/Distractii : Tot ce vreau si-mi place...
Stare de spirit : Niciodata la fel...

Sus In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de Alexia Sam Feb 23, 2013 10:27 pm

Hopa cineva o devenit bad boy:)))melodia ii foarte faina♥ si ficul il ador:P
Alexia
Alexia
Admin

feminin Mesaje : 45
Data nasterii : 18/05/1996
Data de inscriere : 23/12/2012
Varsta : 28
Localizare : in ceata
Joburi/Distractii : I ღ music
Stare de spirit : plictiseala

Sus In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de katherina Dum Feb 24, 2013 2:23 am

ALeeeeeeeee u esty queen ador ficul tauuu :X:x:Xn continua si nu uita huaaa sataniciiiii (XD) a si daa ..Katte te iubeste Very Happy
katherina
katherina
Admin

feminin Mesaje : 20
Data nasterii : 06/09/1998
Data de inscriere : 30/12/2012
Varsta : 26
Localizare : ~In PaRaDiCe!~
Joburi/Distractii : mai de toate :D!
Stare de spirit : MereU Happy :)

Sus In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de Al3xi Dum Feb 24, 2013 3:01 am

Capitolul 4: Te iubesc...
Cu repeziciune si lacomie imi scoate lenjeria si raman nud.El era dezbracat de mult.Numai avea rabdare dorea din ce in ce mai mult sa se plimbe pe teritoriile ce le-a descoperit aseara.Sunt o proasta cum am putut sa vin la el acasa.Probabil eram prea "fericita" din cauza alcoolului.Si chiar e dragut baiatu dupa cum au spus fetele,Sakura concetreazate,esti pe cale de a fi violata si tu la asta te gandesti?Lacrimile imi spala chipu...Lasa Sasuke Uchiha iti voi arata eu cine este cu adevarat Sakura Haruno...Numai sa scap de acest moment...
P.O.V. Sasuke
Eu chiar o iubesc,iar ea dintre toate fetele care le-am avut,ea se trezeste sa ma refuze.Nu suport sa fiu refuzat.De mic am fost invatat sa obtin ceea ce vreau.Chiar si dupa ce am amenintato cu pistolu ea inca se zbate.O iau in brate si ma indrept cu ea spre dormitor pe drum iau o pereche de catuse dintr-un dulap de pe hol.O arunc cu brutalitate pe pat,si o leg cu catusele.
Incep s-o sarut si s-o musc pe gat.Ea scoate niste sunete ce ma excita,dar inca se zbate...
Deci nu vrea sa fie a mea...Lasa papusa,te voi face a mea chiar daca vrei sau nu...O voi omora in bataie si tot a mea va fi..
Degetele mele incepsa se joace cu "camuruta" ei de jos...Incerc s-o excit.....Dar fara niciun rezultat.
Ma enervez asa ca o eliberez din catuse si o arunc jos.Am adunat tot parul ei rozaliu in mana mea dreapta.Am ridichito tracand de acesta,ea ajungand in genunchi in fata mea.Si acum o oblig sa inceapa un BlowJob.Aceasta incepe sa planga mult mai tare,si isi tine buzele foarte strans intre ele pentru a nu putea sa inceapa BlwJob-ul...
Mi se face mila de ea de acea ii dau o palma ea din instinc cade pe jos,si ii spun cu atata nervozitate in glas:
-T***a d***u...lasand-o in pace sa planga,m0am acoperit cu un halat si m-am dus jos sa-mi termin cafeaua care inca n-am inceput-o...
Dupa circa 20 de minute ea coboara jos (NUD),si imi spune cu un glas dulceag:
-Te iubesc...
La auzul acestor cuvinte,bineinteles ca m-am dus la ea s-o iau in brate,dar aceasta mi-a luat-o dinainte.
Intr-o clipa eram amandoi cuprinsi intr-un sarut pasional si umed,limbile noastre se incalceau intr-un dans senzual.5 centimetri ne desparteau corpurile.Ea a intrerupt sarutul si usor si delicat ii simt mana ,acum calda,pe p**a mea..Fata asta ma excita,as face-o nonstop cu ea.
Usor cu miscari de lebada coboara jos spre partea mea intima si..He he he incepe BlowJob-ul.
Dar suntem intrerupti de niste lovituri in usa.Era Naruto un tip blond cu ochii albastri de aceeasi varsta ca mine,dar cam prostut.
-Ce s-a intamplat?..intreb eu
-Hinata,iubita mea,a fost rapita de Kabuto...
Ma uit la Sakura si prin suspine imi spune:
-K-Kabuto e....el a-a-a....el este....SUSPANS

Melodia capitolului: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ma scuzati daca sunt greseli nu l-am corectat..
Al3xi
Al3xi

feminin Mesaje : 14
Data nasterii : 18/01/1999
Data de inscriere : 23/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Acasa in patut...
Joburi/Distractii : Tot ce vreau si-mi place...
Stare de spirit : Niciodata la fel...

Sus In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de Al3xi Dum Feb 24, 2013 10:38 am

Capitolul 5:Mortu' traiesteee???
-Kabuto??Am auzit eu bine???...spune Sakura tremurand parca de nervi si frica...
-Da..el a rapito pe Hinata,apropo Hinata este cea mai buna prietena a ta nu???...spune Naruto
-D-da...Nu pot sa cred...Parca l-am omorat pe Kabuto...
-Ce ai spus Sakura???...o intreb eu
-El a fost iubitul meu,dar ma inselat cu Hinata,asa a inceput prietenia mea cu ea.Dar in momentul cand noi doua am aflat ce facea,l-am chemat sa vorbim fata in fata:
FlashBack:
P.O.V. Sakura
Il omor pentru ce a facut..il urasc,mie greata numai cand il vad,Doamneee ial la tine pana nu til trimit intr-o cutie roz cu pamblica violet......Ma indrept spre locatia alesa de Kiba.Kiba este prietenul meu cel mai bun.A spus ca ne ajuta pe mine si Hinata sa ne razbunam.A ales un hotel,acesta era pe langa Tokyo.Ajung,urc cu liftul pana la etajul 7.Intru in camera.Acolo era Kiba si Kabuto care...Doamneeeeeeee...erau calare pe Hinata.Hinata era nud.Ma trage Kiba cu forta,ma plesneste si ma izbeste pe pat alaturi de prietena mea.Il credeam prieten,dar se pare ca e ca ceilalti,statea cu mine doar pentru ca aveam bani.De asta Hinata era cea mai buna prietena a mea,ma placea pentru ce sunt.Desi prietenia mea cu ea a inceput acum o luna cand am aflat ca Kabuto se juca cu noi..
Revenind,Kiba smulge hainele de pe mine,si raman in lenjerie.Il imping cu brutalite si ajunge jos,pe podea.Kabuto se enerveaza si ma plesneste.Kiba se ridica si isi scoate pistolul,in momentul urmator TRAGE...Glontul ii ajunge in spatele lui Kabuto...WTF???De a cui parte e pana la urma?Nu conteaza acum.Kabuto cade plin de sange ,pe mine si Hinata,eu cu Hinata il lovim cu picioarele unde il doare mai tare si cade lat jos.Atunci Kiba ne explica tot.S-a prefecut ca era de partea lui ca sa-l poata atrage in capcana.Asta e baiatu meu...Cand eu cu Hinata ne imbracam Kabuto se ridica si o trage pe Hinata te picior,ea cade la podea.Kabuto se ridica sii ii da un pumn lui Kiba, acestuia ii apare firisoare de sange in coltu gurii.Dar mare greseala,Kiba scapa pistolu...Dar eu ma repezesc repede si il iau..Il indrept catre Kabuto si fara ezitare trag.Glontu ii ajunge drept intre ochi.Un zambet malefic imi apare pe buze.Apoi imi amintesc de prietenii mei.Ii ridic pe amandoi o acopar pe Hinata cu o patura ,apoi il sprijin pe Kiba de mine,si ne indreptam cu pasi repezi catre masina mea ca sa-l duc la spital.Kabuto ramane singurel in camera.Ti-am spus Doamne,ca daca nu-l chemi la tine ti-l fac cadou cu mare placere...
End of Flash Back
Revenim la P.O.V. Sasuke
-Cum?Inca traieste????Glontu ala nu ia netezit capatana???Intreaba Sakura...Oricum nu mai conteaza,trebuie so salvam pe Hinata.Ducetiva repede la masina, vin si eu imediat...Eu si Naruto aprobam din cap ca niste roboti si ne indreptam spre masina...
Sakura revine,si aduce 3 pistoale de calibru 8.Eu eram la volan,dar ia ma trimis pe locu din dreapta soferului,si pe Naruto in spate:
-Eu conduc..spune ea...Se instaleaza in masina si spune cu un zambet smecher pe fata:
-Puneti-va centurile...Facem cum ne ordona maiestatea ei.
Eram atent la ea,si fara mila apasa pedala de acceleratie pana in podeaua masinii,pedala parga cersind indurare,pe cand cea de frana se relaxeaza...Fata asta goneste pe autostrada capitalei.Oare nu se gandeste ca sunt oameni,masini,case,blocuri si orice altceva de care ne-am putea lovi...Si ce-i cel mai sec este ca Naruto spune:
-Mai repedeee nu avem toata ziua
-E la maixim,tineti gura blondule daca nu vrei sa zbori din masina,o pot salva si fara tine...Atunci nu-mi veneau in minte decat aceste cuvinte:"Sakura is a verry veryy bad girl".
-Apropo ,incotro ne indreptam?Intreb eu
-Intr-un singur loc unde o poate duce Kabuto pe Hinata,vechea biblioteca din Osaka.Sigur se astepta ca eu sa aflu,planuieste ceva, dar nu-mi pasa.Nimeni nu se leaga de prietena mea.

Melodia capitolului: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Apropo dragilor,pentru cine nu stie ce inseamna "BlowJob" care se prescurteaza "BJ".Asta inseamna XXX oral..
Al3xi
Al3xi

feminin Mesaje : 14
Data nasterii : 18/01/1999
Data de inscriere : 23/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Acasa in patut...
Joburi/Distractii : Tot ce vreau si-mi place...
Stare de spirit : Niciodata la fel...

Sus In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de AnGeLiK Mier Feb 27, 2013 7:20 am

Imi place foarte mult ficu
Daca nu pui nextu o sa te omor :@
Bv ale
AnGeLiK
AnGeLiK

feminin Mesaje : 7
Data nasterii : 03/02/1998
Data de inscriere : 21/01/2013
Varsta : 26

Sus In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de Al3xi Joi Feb 28, 2013 11:45 am

Capitolul 6:Satanistele...
ANUNT:imi cer scuze daca e prea de tot...Sa nu va speriati de ce mi-a venit in minte.
Sakura parca zboara cu masina,desi nam nimic deoarece si eu conduc cam la fel.Acum vad de ce prietenii mei reactionau astfel atunci cand conduceam.Numai conteaza....Intr-un final ajungem la vechea biblioteca din Osaka.E o cladire,veche din piatra cam din '80 in coace, cu 2 etaje.Geamurile sunt sparte,si sunt acoperite de doua scanduri batute in cui asezate in forma de "x",si de niste ciolofan sfasiat de vant.Usile vechi din lemn au fost inlocuite cu gratii ruginite.
Am uitat sa va spun..Sakura s-a imbracat cu niste haine pe care ii le-am cumparat aseara cand veneam spre casa.Si anume o pereche de colanti negri,cu talie joasa,un maieu negru mulat si decoltat.Si avea in picioare pantofii ei de aseara...
Iesim din masina,ma uit intai la Naruto acesta avea ochii inecati in furie si ura,apoi ma uit la Sakura, aceasta era super nervoasa.Apropo e foarteee sexy cand e nervoasa,exact ca atunci cand avea p****u meu in...Dar las gandurile mele pervese deoparte si ma concentrez asupra obiectivului nostru:HINATA.Intram in vechea cladire,urcam la primul etaj unde era sala principala,intram in aceasta si observam ca nu erau prezente decat niste rafturi pline cu carti.Mergem cu pasi repezi pe coridor,verificam toate incaperile si tot ce vedeam erau doar carti,multe, multe foarte multe carti.Urcam la etajul doi unde auzim niste tipete dinspre, ultima incapere din capatul coridorului.Cel mai mult se auzea vocea Hinatei,cand, aproape sa ajungem de acea incapere..toate lumanarile,am uitat sa mentionez,cum era o cladire veche nu exista electricitate,erau doar pe pereti asezate niste suporturi cu lumanari.Deci dupa cum spuneam s-au stins toate,in acelasi timp.O pala de vant rece a trecut pe langa noi,lasandune niste fiori trecand prin corpul nostru.Incercam sa ne continuam drumul spre acea camera,cand cineva deschide o usa de langa noi,si ne trage repejor in acea incapere.Usa se inchide in urma noastra,si apoi se aude o voce ragusita:
-Shhh...
Acea persoana avea o lanterna,pe care a aprinso imediat.Se pare ca era Hinata.Dar,vai,saraca.Avea bluza sfasiata in partea stanga.si cand ma uit mai atent la fata ei...Avea urme de la niste lovituri....Hinata plangea in bratele lui Naruto iar Sakura ardea de furie.Atunci aceasta intreaba:
-Hinata,unde e Kabuto?Dar ce tot spun,nu are cum sa fie Kabuto nui asa?
-Asai.L-ai omorat tu atunci...Spune Hinata.Este Orochimaru.Se pare ca si-a facut niste operatii estetice ca sa semene cu Kabuto,pentru a ne induce in eroare.Este in prima camera din acest coridor.
-Dar noi ti-am auzit vocea...spun eu...din ultima camera.
-Este o capcana,este o inregistrare pe caseta.Ma vrea pe mine,si pe Sakura...adauga ea
-CUM?O vrea pe rozalia mea...Eeeee.Numai sa se atinga de un fir de par de al ei ca va sfarsi tragic..Spun eu crasnind dintii.Nu ma intereseaza cine este acest Orochimaru,dar nimeni numi ameninta rozalia.
Un zambet malefic ii apare pe fata iubitei mele.
-Sakura?Iubito?La ce te gandesti..
-Ii voi face ultimele clipe din viata acestui nei ca nimeni sa fie de neuitat..Am un plan...Ni-l sopteste la ureche.Acest plan suna asa:sa se duca Hinata in camera aceea unde era Orochimaru si apoi noi din urma sa venim s-o ajutam.In fine,cred ca acesta este modul in care va sfarsi..nu stiu de ce dar asa presimt eu,ca va muri...
Conform planului, Hinata se indreapta spre acea camera unde era Orochimaru,iar eu si Naruto, subtil in urma ei.Suntem atenti la miscarile pe care le facem,sa nu fim observati.Hinata intra in camera,dar nici bine nu a deschis usa,ca a fost trasa cu violenta in incapere.Daca eram subtili pana acum,eu si Naruto am spart usa si ne-am napustit in camera.Orochimaru o batea pe Hinata,si o ameninta cu un cutit.Ma grabesc spre acest "nimic" ii dau un pumn in urma acestuia cade lat jos.Si cu o mare pofta de sange il lovesc cu tot ce am.
Daca va intrebati unde este Sakura,acum a venit.A luat-o pe Hinata langa ea,si mi-a aruncat mie si lui Naruto o fraghie...
-Legati-l pe Orochimaru,ne poruncesc ele.
Facem cum ne orodona.Il legam pe o masa.Care era in acea camera..Sakura scoate din buzunar,o sticluta....WHAT?Se pare ca in acea sticla se afla un acid,anume acid sulfuric.Pentru cine nu a fost atent la ora de chimie..aceste acid arde foarte multe lucruri,in special pielea umana....devine interesant.Tot rozalia mea,ii ia cutitul de la Orochimaru,si il inmaneaza Hinatei.
-Sa nu va bagati!...Spun amandoua o data.Ce sa le fac,le las sa-si faca jocu'.
ATENTIE...FAZE +18
Hinata ii rupe pantaloni lui Orochimaru,ramanand nud de la talie in jos.Nu-mi vine sa cred ce fac ele.Sakura ii ia p****u in mana iar Hinata il taie cu cutitu..OMG!!!Apoi Sakura ii taie cele doua "oua" si ii le baga in nas acestuia dupa care desface acea sticluta cu acidul si....IL TOARNA PE CE A MAI RAMAS DIN P***SSSSSSSSSS.......Orochimaru urla cat il tine plamanii.Hinata continuand,ii taie burta,ii scoate intestinele i le infasoara in jurul gatalui apoi i le duce pe cap si i le leaga in forma de fundita.Si dupa cum draga mi-a iubita nu era satisfacuta,a scos pistolu si ia f***t un glont in mijlocul partii intime al acestuia..Care apropoce a ramas la urma din,tre sa recunosc,seamana cu o floare...Si dupa cum nu era de ajuns,ne-au pus sa-l aruncam pe geam.Acesta cade jos in gol si nimereste pe linia de tren de langa biblioteca si chiar atunci a trecut si trenu.....
-Asta imi aminteste de o gluma...Spune Sakura
-Care?.. intrebam toti trei...
-Deci era o baba pe linia de tren,trenu claxoneaza iar aceasta spune:"fetele cuminti nu se uita dupa vagabonti."Iar baba isi continua drumu'...
Ne apare la toti un zambet pe fata..apoi fiecare cuplu mergand la casa fiecaruia.Iar de acum inainte Sakura va locui cu mine..Apoi imi amintesc ca trebuie sa ne grabim acasa sa continuam joculetu.De la care ne-a intrerupt Naruto.....Ii soptesc Sakurei ca am nevoie de XXX in seara asta.Ea isi musca buza infierioara iar mie imi apar in minte scene perverse....

ANUNT:In capitolele ce urmeaza ma voi concentra mai mult pe sentimente si perversitate...Daca mai doriti faze "sataniste" ,lasati comm simi voi pune imaginatia la treaba.

Al3xi
Al3xi

feminin Mesaje : 14
Data nasterii : 18/01/1999
Data de inscriere : 23/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Acasa in patut...
Joburi/Distractii : Tot ce vreau si-mi place...
Stare de spirit : Niciodata la fel...

Sus In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de AnGeLiK Vin Mar 01, 2013 7:18 am

nexttttttttttttttt



AnGeLiK
AnGeLiK

feminin Mesaje : 7
Data nasterii : 03/02/1998
Data de inscriere : 21/01/2013
Varsta : 26

Sus In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de AnGeLiK Vin Mar 01, 2013 7:41 am

huuuu huu huuuuuuuuuuu
daca nu pui next de omor
imi place ficu Very Happy
AnGeLiK
AnGeLiK

feminin Mesaje : 7
Data nasterii : 03/02/1998
Data de inscriere : 21/01/2013
Varsta : 26

Sus In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de Al3xi Dum Mar 03, 2013 4:24 am

Capitolul 7:Peste 5 ani...
In sfarsit ajungem acasa,era in jurul orei 01:23.Sakura se duce sa faca baie.Iar eu ma duc sa ma schimb.Nu m-am putut abtine asa ca,mi-am dat hainele jos,am luat un halat pe mine si am intrat in baie.Lumina era stinsa,erau doar niste lumanari pe marginea cadei.
Frumoasa era in cada,corpul ei de labada era usor mangaiat de spuma din cada,si usor luminat de acele lumanari micute.Ma privea intens si mi-a facut un semn din degete gen:"come on".
-Tia luat cam mult...spune rozalia...uite ce ti-am pregatiti...Eu pur si simplu nu scoteam o vorba.O admiram in splendoarea ei...Mi-am dat jos halatu si am intrat in cada.Nu ne desparteau fetele, mai mult de cativa milimetri.Ne uitam intens unu in ochii celuilalt.Corpul meu il doarea pe al ei,buzele mele vroiau sa simta gustul buzelor ei.Eu o vroiam pe ea si ea ma vroia pe mine.Delicat,cu mana ii dadeam spuma de pe marginea fetei ei.Apoi ii mangaiam buzele si usor...incep sa-i simt gustul buzelor ei.Si-a pus mainile ude cu spuma la mine in par tragand usor de varful suvitelor mele.Eu ma despart de buzele ei si incep sa-i sarut gatul...Ii simt parfumul ei vanilat...Stau si ma gandeam...in timp ce-i savuram parfumul cu buzele mele...cum am ajuns sa fim un cuplu,nu ma mai gandeam la Ino sau la Kiba,si nu-mi vine sa cred ca Kiba este cel mai bun prieten al rozaliei.Acum numai conteaza nimic,dar daca continuam noi doi tot asa,vom ajunge departe cu relatia noastra.Am ganduri mari in legatura cu ea...
ATENTIE +18
Sa revenim,ea geme usor la atingerele mele pe corpul ei,am coborat mai jos de gat,am ajuns la sani...ii sarut pe fiecare in parte.Apoi o sarut delicat in timp ca coboram tot mai jos...Ea se astepta sa trec la treaba acolo jos...dar hehehe mai asteapta scumpa.Revin la gurita ei micuta o sarut apoi ma uit in ochii ei,cand i-am atras atentia trag usor cu privirea la buzele ei apoi revin la ochisori.I-am dat un semnal ca vreau un sarut mai adanc...Se repezeste totusi incet la buzele mele si-mi invadeaza camaruta cu limbuta ei catifelata...Limbile noastre se contopesc parca intr-un dans al iubiriii.Ma opresc ,o iau in brate si o duc in camera pe pat.Ma asez din nou pe ea, si ma duc unde ma astepta ea...La ea intre picioare,ajung acolo o sarut usor,apoi mi-am amintit cum ma satisfacea ea cu BJ,asa ca am zis sa trec la treaba.I-am dat o limba chiar in interiorul fortului ei apoi din ce in ce mai repede oferindui sezantiile care le astepta.Apoi am revenit la buzele ei si am inceput s-o penetrez.Dupa ce am satisfacuto s-a ridicat usor din pat,m-a luat de mana si ma ridicat si pe mine in picioare.S-a pus in genunchi in fata mea si a trecut din nou la BJ,parca imi citeste gandurile.Cu repeziciune mi-o linge,freaca si saruta.Dar observ ca e muuuuuuult mai bine ca dati-le trecute.Fara sa-mi dau seama deja eram excitat.Lichidul alb isi facea loc prin p**a mea.El era asteptat de gurita rozaliei,cum a iesit am tintit exact in gura rozaliei iar apoi pe sanii ei,ea s-a ridicat si ma sarutat.O picatura din lichid s-a scurs usor pana la fortul ei,ma aplec si o iau cu varful limbei mele.Dar spre dezamagirea mea.Cam atat am avut pe seara asta.Deoarece iubita era obosita.Am luato in brate si am asezato pe pat.M-am pus langa ea,am invelito,am sarutato dulce pe frunte...si pana aici ca si-a luat somn...Am luat exemplu ei si am inchis si eu ochii.
Peste 5 ani:
P.O.V. Sakura
-Ahhh...Unde sunt d***iii.Sasukeeeeeeeeeeeeeee?Unde n****a esti?Si unde e Narutoooo?Mda...Nu avem sanse Hinata..
-Doamneeee sunt niste d****i impielitati,unde s-au putut ascunde?Ii cautam de doua oreeeee.
-FUCK..daca iar se trezesc sa ne faca farse jur pe tot ce am iubit pe lumea asta cai jupoi de vii si...
-...ii dam sa-i manance canibalii...ma intrerupe Hinata....Apoi ii trimitem la d***u in iad...
-Exact..stii ceva fatoo?Dai incolo pe ei,mergem fara ei,avem masina,bani...tot ce ne trebuie
-Iar baieti gasim acolo...si incepem amandoua sa radem
-Fatoo,Hinata mi-ai dat o idee.Ii soptesc planu la ureche....
-Sigur o sa mearga...Pai hai sa ne luam bagajele si sa mergem la masina.
Dupa ce ne-am luat bagajele,iesim din casa si ne indreptam cu pasi lenti catre masina...
-Sakura ce pacat ca baieti nu si-au facut aparitia..
-Da Hinata,acum trebuie sa mergem singure si sa ne gasim iubiti noi acolo..
-Eventual cu mai multi bani...
-Exact...Dar stii ma gandeam..De ce sa mergem singure pana la munte?Putem sa luam ceva din aganjati...stii tu de la biroul iubitilor nostri
-Da..cica iubiti.
Exact cum imagineam..iam vazut pe baietii spionandune pe langa casa,dar cu o privire imbibata in gelozie..Amandoi se indrepta catre noi..
-Adica?Ce vreti sa spuneti?Ca noi nu suntem buni?Si ca navem bani?Sau ce?...Striga amandoi..
-Vezi Hinata?Exact cum am crezut
-Dap..planul nostru a mers..Asa ca blonduleeee,misca in masina,daca nu vrei sa fie trafic
-Da brunetule, miscati fizicu si tu...
-Exact cum spuneti voi...Si ca niste robotei controlati de mine si Hinata se indrepta catre masina,eu si Hinata dupa ei dar pline de chicoteli...
-Eu conduuuc...spune Sasuke
-Oooo,stai mai cine zice asta?Eu conduc...se trezeste si blondu
-M**a zice asta....e masina sotiei mele deci eu conduc...
-Si care e problema?Nu stii ca masina asta este si a sotiei mele?Amandoua au contribuit la costul acestei masinii.Deciii...
Sunt culmea cand se cearta astia doi...Stai..a zis "sotie"???
-De cand suntem noi doua "sotii" d***ilor???spun eu
-Am zis "sotii"?Vroiam sa spunem "iubite"....spune blondu
-Cum spui tu..."sotule"..ii spun eu blondului,adica lui Naruto.Sasuke era putin invidios,din aceasta cauza am inceput sa chicotesc....acestea mi-am afisat un zambet dulce pe fata lui alba,dupa ma sarutat si mi-a deschis portiera din drepta soferului...pana la urma el conduce...Naruto si Hinata stateau pe bancheta din spate...
P.O.V. Sasuke
Conduceam spre munte,se pare ca in spate cei doi amorezati si-au luat somn,era deja spre inserat...Conduceam cu viteza bineinteles,dar separe ca pa rozalie no interesa...Statea sprijinita cu capu pe geam si privea cum muntii ademeaneau soarele,parca il inghiteau...
In timp ce conduceam mai trageam cu ochii la iubitica mea...Iar ea ma impingea usor,semn ca ar trebui sa fiu atent la cum conduc...
Peste 3 ore:
-In sfarsit am ajunsss!..spune blondu plictisit...
Am ajuns la munte,fetele ne si pun la treaba...sa caram bagajele.
-Haideti baieti..luati bagajele....spune Hinata
-Ca nu degeaba aveti muschi...spune rozalia
-Nu puteti sa va carati singure gentile,macar?....spun eu
-Noi suntem lady deci.....
Mda...pana la urma tot noi caram bagajele....pana si gentile lor de mana tot noi le caram,in fine.Intr-un final intram in casa,adica cabana de la munte...Ne instalam,si apoi Sakura intreaba:
-Baieiti mergem in club?Cati bani ati luat?
-Intreabal pe Sasuke...
-Intreabal pe Naruto...
Spunem amandoi
-Stati asa...nu ati luat banii?????...spune Sakura
-Cum ma asteptam...nu te poti baza pe astia doi...Sakura,hai sa mergem sa lu-am bani,pana atunci astia doi pot face putina ordine..
-Mda...Iar voi baieti,pana ne intoarcem vreau sa curatati fiecare coltisor si in interior si in exterior...Si da nu folositi nimic altceva decat un betisor de ureche.Cu asta veti curata.Si ca sa nu ziceti ca suntem nesi,podeaua o puteti spala cu periuta de dinti.Ne vedem la noapte....spune iubitica mea
P.O.V. Sakura
Doamne ca prosti mai sunt d***i astia...In fine conduc cu Hinata alaturi spre Tokyo,sa luam bani,ca oamenii prosti is prosti.Offf ma freaca r*******iii astia...Imi vine sa le f*t una la amandoi,cum d****u sa uiti banii?Deci mergi in vacanta fara bani?Doamneee cata minte le trebuie,astia merita taiati si dati sa-i manance d***u.Si tot d***u sa le infinga o furca in c*r.Sa-i jumuleasca si sa-i arunce in foc,apoi sa-i violeze.Si d***u cu dintii lui ascutiti sa le suga p**a!
Chiar daca lui Sasuke ia luat 3 ore , mie nu mi-a luat mai mult de o ora.La cum chinui eu pedala de acceleratie...In fine coboram din masina,intram in curte si vedem ca usa de la casa era intre deschisa.
Intram, si in casa vedem..................................SUSPANS
Al3xi
Al3xi

feminin Mesaje : 14
Data nasterii : 18/01/1999
Data de inscriere : 23/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Acasa in patut...
Joburi/Distractii : Tot ce vreau si-mi place...
Stare de spirit : Niciodata la fel...

Sus In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de Al3xi Dum Mar 03, 2013 4:29 am

Capitolul 8:In trei..
"Intram, si in casa vedem..."
...cum un tip cu parul roscat,imbracat in negru,baga tot ce era de valoare intr-un sac..
-Ce n***a cauti la mine in casa?
-Casa ta?
-Nu draga...casa lui d***u,care te va lua si f**e in c*r daca nu pleci imediat!
-Sakura?Ce te grabesti asa?Am ganduri mari cu el..Decat sa chemam politia,mai bine il vom pedepsi noi....
-Ai o minte perversa scumpa..bine facem asa...spun eu
-Ia uite ce fetite tupeiste avem noi aici...mie imi convine...spune roscatul..
Il iau de mana stanga iar Hinata de mana dreapta si il conducem in dormitor.Ii dam jos fesul negru de pe cap si il impingem cu violenta...doritoare de sezatii extreme si adrenalina...pe pat.
Eu si Hinata nu ezitam si ne dam hainele jos de pe noi plus lenejeria ramand goale,si sarim pe el.Hinata se repezeste la pantalonii lui si ii trage in jos...doritoare de BJ.Eu ii dau jos tricoul negru si incep sa-i ating buzele cu ale mele.Intram amandoi intr-un sarut umed.Cel mai salbatic sarut pe care l-am avut,trebuie sa-l incerc si pe my boyfriend,asa zisul Sasuke.Isi infinge limba cu putere in lacasu meu,aceasta se dueleaza cu a mea(Spre deosebire de a lui Sasuke, care limba lui dansa cu a mea).In timp ce se dueleaza ele doua ne mai muscam din cand in cand buzele unui celuilalt.Salivele noastre se amestecau si curgeau des cate o picatura din aceasta,cand din coltul gurei mele cand din a lui.
Hinata ia luat in mana p****u si a bagato in lacasu ei(gura ei) si cand o baga, cand o scoate,o baga,o scoate,o baga,o scoate...o linge,o freaca,o linge,o freaca...o mangaie,o saruta,o magaie,o saruta...
M-am oprit din sarutul acela si ma uitam la Garra(roscatu) cum se excita.Tot auzeam cum striga:
-Ohhhhh...vai...ahhh,asa fatoooo...mai cu talent...Ahhhh...Ohhh...Uhhh...Ehhh
Stai,cum adica?Hinata e mai buna decat mine la BJ?Sa fac un test.I-am facut un semn din mana ca sa schimbam locurile,ea s-a dus sa-l sarute pe gat iar eu continui treaba pe care a inceputo ea...Nici bine nu am inceput ca si aud:
-Vaiiiiii...BRAVO...mai repedeee.Ohhh...Ahhh....ammm
Mda..el zicea mai repede,ii fac acest favor si se pare ca ma murdarit cu lichidul alb din "puiusorul lui"(p**a).
Dupa asta ne-am imbracat toti trei..si mergem la bucatarie sa bem o cafea,mai ales eu si Hinata care aveam un drum de facut.Adica pana la urma ne asteapta iubiti in cabana..aaa bine ca mi-am amintit,daca acei d***i impielitati n-au facut ce le-am spus e vai de cucu lor...
-Sunteti fenomenale fetelor..aveti iubiti?Daca nu putem fi in trei...
-Spre dezamagirea ta avem iubiti..spune Hinata
-Da din pacate...pentru tine.
-Si cum sunt?
-Pai al meu e blond,si e destul de prostut,totusi..cu toate astea eu chiar il iubesc.Mai ales ca este destul de pervers as putea spune.
-Al meu e brunet,pot spune ca si el este destul de prostut,tupeist si foarte bun in pat.Pot spune cal iubesc.
-Pai dragele mele,daca ii iubiti de ce iati inselat tocmai acum cu mine?
-De plictiseala..spune Hinata.
-Va mai spus cineva ca sunteti uimitoare in pat?
-Da..de cateva ori...spun eu
-Mai ales in ultima vreme,ni se spune des...nu ca ne-am lauda sau ceva...
-Nu bineinteles ca nu..spune roscatu si incepem toti trei sa radem.
-Apropo,deci pana la urma..cautai ceva special in casa Sakurei?
-Sunt un hot obisnuit,dar pentru ce mi-ati oferit in seara asta...nu mai i-au nimic,si am sa plec
-Ce dragut din partea ta...spun eu(Mda..de parca se si punea problema,bineinteles ca nu iesea cu ceva din casa mea..atat ii mai trebuia)
-In fine..Sakura am car trebuii sa ne caram,ne asteapta baieti..Ia banii aia afurisiti si sa mergem.
-Okok
-Atunci va las fetelor...mersi pentru seara asta...Ceau!...Si roscatu a iesit pe usa,la scurt timp dupa ce am luat bani am plecat si noi...de data asta am pornit sistemu de alarma.Stiam eu ca ne va folosi,eu lam sfatuit pe Sasuke sa cumpere un astfel de sistem.
Urcam in masina si dupa o ora ajungem.Intram in cabanuta si observam ca era totul curat...interesant,sincer nu ma asteptam ca baietii sa ne asculte.Numai ca baieti nu sunt de gasit prin cabana...Nici nu ne mai pasa,ne asezam pe canapea sa citim dintr-o revista pentru fete.Ne mai relaxam si noi.
-Oare ce mai pun la cale astia doi?..spun eu
-Chiar nam nici cea mai vaga idee.
Chiar cand Hinata a terminat de rostit fraza asta,bate cineva la usa.Ne ducem noi doua sa deschidem...si erau aia doi,Naruto si Sasuke.
Dar cem vad ochii?Aveau in mana......................SUSPANS
Al3xi
Al3xi

feminin Mesaje : 14
Data nasterii : 18/01/1999
Data de inscriere : 23/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Acasa in patut...
Joburi/Distractii : Tot ce vreau si-mi place...
Stare de spirit : Niciodata la fel...

Sus In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de AnGeLiK Dum Mar 03, 2013 6:01 am

SUSPANSUL M...
vreau nextul
Very Happy:D:D
AnGeLiK
AnGeLiK

feminin Mesaje : 7
Data nasterii : 03/02/1998
Data de inscriere : 21/01/2013
Varsta : 26

Sus In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de Stefi Lun Mar 04, 2013 8:50 am

Aleeeee....NEXTUUUUU.....xD

Stefi

feminin Mesaje : 14
Data de inscriere : 27/02/2013

Sus In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de Al3xi Vin Mar 08, 2013 6:26 am

Capitolul 9: DA!DA!!DAAAAAAAA!!!
"Dar cem vad ochi?Aveau in mana..."
...doua buchete IMENSE cu tradafiri.Naruto avea trandafiri violet iar Sasuke al meu avea trandafiri roz...mda, tipic.Erau foarte draguti amandoi,si imbracati la patru ace,dar eu si Hinata nu ne-am putut abtine..:
-Haideti dragilor,intrati...o fi vara dar totusi suntem la munte,numai stati in usa...spune Hinata...apoi ne indreptam toti patru spre living.
-Si cei cu astea?intreb eu
-Sunt flori...pentru voi..spune Sasuke
-FLORI?...Hinata rosteste acest cuvant cu atata uimire.
-Da,flori.Nu stii ce-s alea?Stii tu sunt niste chestii,de obicei parfumate.Sunt formate dintr-un bat (tulpina) verde, cu niste chestiuni ovale numite frunze iar in varf alte ovale mai mici colore si parfumate.Te-ai prins?...spune blondu
-Mda,m-am prins...
-Atunci nu-ti da drumu...spune amuzat Sasuke.
-Ok,gata cu gluma,serios pentru ce sunt florile, Sasuke?
-Ce ar fi,mai bine sa mergem in camerele noastre?
-Da asa zic si eu..spune blondu si fara ezitare o taraste pe Hinata in camera lor.
-Bine Sasuke,sa mergem...si sa-mi explici ce este in cap'sorul ala al tau.
Ne indreptam catre camera noastra,dar in drum spre ea trecem pe langa dormitorul celorlalti doi amorezati si o aud pe Hinata cum tipa:
-DAAAAAAAAAAAAA!DA!DA!DA!Vai Doamneeeee.Te iubesc blonduleeeeee.DAAAAAAAAAAAAAA!!!!
Ar putea fi gemete,stiti voi,cand se excita lumea...Dar nu era asta,era altceva.Oare ce au pus astia doi la cale?Nu stiu,dar cred ca o sa aflu.
Intram in camera,m-am asezat pe pat,Sasuke inchide usa in urma lui.Apoi vine spre mine,imi zambeste tandru.M-am cam speriat deoarece inainte de ami zambi a tras adanc aer in piept,si s-a uitat in tavan ca si cum rugandu-se...Se uita cu multa trandete la mine.Dupa care imi i-a mana in a lui,o saruta si ma ridica usor in picioare...Imi inmaneaza buchetul,il accept cu placere.Ne apropiem unu de altu,buzele mele se intind catre ale lui...Dar exact cand se mangaiau putin,abia daca se atingeau (nici macar nu ne-am sarutat) se apleaca si se pune in genunchi in fata mea.
OMG!Oare este ceea ce cred eu??Ooooo...ce scoate din buzunarul stang???Doamneee Dumnezeulee oare ce are de gand?E u-u-un-n INEL?
-Vrei sa fi sotia mea?
WTF?Cerere in casatorieeee?(acum vad de ce era asa de entuziasmata Hinata)...Aaaa da sa-i raspund...Da Da Da,NORMAL ca daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...Oooops trebuia sa zic cu voce tare,eu am zis asta in gand...mda tampesc...
-Da!DA!!DAAAAAAAA!!!
P.O.V. Sasuke
A zis "da",tocmai a zis "da".Este cea mai fericita zi din viata meaaaaa...Imediat i-am si pus inelu pe degetu inelar (normal) de la mana stanga.Apoi o i-au in brate si incep so sarut pe unde apuc.O arunc pe pat si dusi am fost...va dati seama ce am facut.Apropo de aia doi,Naruto si Hinata, am auzit ca Hinata a spus si ea "da",acum nu se mai aud tipetele ei de fericire,ci gemete...sigur Naruto isi face de cap cu ea...Avem planuita aceasta seara de o luna,se pare ca chiar le iubim pe aceste nebune (asa le zic pentru ca inca nu pot sa uit de ce le-au facut lu' Orochimaru acum 5 ani).Trebuie sa recunosc ca noi doi am fost niste afemeiati si fustangii...pana le-am cunoscut pe ele.Umblam dupa toate c*****e.Eram cu cate 4 de odata si numai noi doi stiam.Nu ca el era mai prejos,nu.
Pffff,deja se vad zorii,eu si Sakura tocmai ne-am terminat partida...si ne culcam.Cam la 10 minute dupa ce am terminat noi,au terminat si ceilalti.
Peste cateva ore:
Credeam ca cand ma voi trezi soarele va rasarii...dar se pare ca acum el apune...Privesc in partea stanga si o vad pe iubitica mea,adica,logodnica mea,dormind sprijinta cu capul pe pieptul meu.Privesc apoi in partea dreapta,pe noptiera sa vad cat este ceasul...Mda,19:43...Dar ce mai conteaza,este vara.Ma ridic silentios din pat si ma indrept catre bucatarie.Acolo ii gasesc pe Hinata si Naruto,acestia servesc "micul dejun".Se pare ca Hinata statea in bratele blondului,si il saruta gratios pe obraz.Am observat inelu ei pe mana dreapta.Era din aur alb cu un diamant.Ma indrept catre ei si le spun doar un simplu:
-Neata...Acestia mi-au raspuns doar printr-un semn nepasator din mana.Ei continuau sa se sarute.Tocmai ce a venit si papusa mea,nu prea era atenta pe unde mergea deoarece se tot HOLBA la inel.Acesta era compus din aur cu un smarald.
S-a apropiat de mine si si-a lipit delicat buzele ei de ale mele,dupa care s-a dus sa faca ceva de mancare.Nici nu s-a obosit sa-i salute pe cei doi...Dupa ce si-au consumat sentimetele aia doi , ne-am asezat toti la masa.Era o liniste apasatoare...o vedeam pe papusica vorbind dar parca eram intr-un film.O vedeam doar miscandu-si gura,dar nu auzeam nimic..Zici ca eram orbit,nu vedeam nimic altceva decat ochisorii...
-Deci..cand facem nunta?...spune Hinata
-Eu zic sa facem o nunta dubla,ce ziceti?
-E o idee buna Sakura,voi baieiti?Ce parere aveti?
-Hello...baieti?Hinata...de ce se uita asa la noi?
-Nu stiu...Oare daca ii plesnim?
-Habar nam...incearca tu cu Naruto...
-Ce-ce-ce-ce s-a intmaplat?...s-a trezit blondu...
-Se pare ca logodnicul meu s-a trezit...Sakura,incearca tu cu al tau.
-Bine,dar eu il voi uda..e foarte sexos cand are fata,parul si pieptul ud!
Ahhh,Doamnee,arata asa de bine,e atat de frumoasa...iar camasa mea alba care si-a pus-o pe ea...OMG,cred ca orice barbat care ar privio ar dori sa io traga...asta e unul din motivele pentru care port mereu la mine un pistol,nimeni nu se ia de frumoasa mea.Ochisorii ei sunt verzi ca smaraldu ,acelasi smarald care il are la inel...Acum am observat ceva...De ce d***u am pielea uda????????
-Na...uite ca sa trezit si asta...spune Hinata.
-Mda..foarte interesant...mormai eu.
-Ca tot vorbeam...Sa alegem o data pentru nunta...spune blondu
-Peste 2 saptamani...e bine???...spun eu
-Da Da Da Da Da Da...spun fetele
-Haideti sa mergem diseara in padurea de langa cabana noastra.Facem un camping...spun eu
-ok...noi pregatim mancarea iar voi doi aduceti ce mai trebuie...
-Ok sefa(rozalia is the boss).
In jur de 21:40 am ajuns intr-un fel de luminis din padure.Am instalat corturile.Iar eu cu Sakura mergem sa ne plimbam,am de gand sa o conduc la un lac (cunosc imprejurimile deoarece eu am mai fost aici).
Am ajuns pe malul lacului,ne asezam pe iarba verde ca ochii ei (in acest moment).Isi sprijina capu pe umarul meu,si cu degetu se joaca cu inelu.Ii simt aroma parfumului ei de vanilie,iar apoi ea spune:
-Iubire,tu vrei copii?....cum poate sa ma intrebe asa ceva,EU copii?Doamneee fereste,dar bineinteles ca ei am sa-i raspund pe un ton mai linistit:
-Scuze,mie nu-mi plac copii...dar daca tu vrei...am sa-ti fac acest seviciu.
-Ahhh,ce bineeeeeeeeee.Nici eu nu suport copii...
Ce bine este ca gandim amandoi la fel.Dupa asta am intrat amandoi (din nou),intr-un sarut lung si umed.Am asezat-o delicat pe iarba iar dupa m-am intins peste ea...si acum,cum a zis cineva..."Se trecem la treaba"!(asa in aer liber..)
P.O.V. Hinata
Bine ca au plecat cei doi..acum pot sa ma satisfac cu Naruto.Am aprins focu si am pus ceva de mancare,apoi ne-am bagat amandoi in cort.Noi nu facem cum fac incepatorii sau nu stiu eu ce romantici.Noi ne dezbracam direct,si incep cu senzatiile.Ce sa ne mai complicam atat?
In cort,cum eram amandoi goi,m-am sprijinit cu mainele de o bara(stiti voi,bara aia care este in cort,care sustine cortu.Ati inteles voi),iar el pe la spate mi-o tragea.Numai ca aveam o mare si vaga impresie cum ca Sasuke (obsedatu ala,perversul ala) ne urmarea activitatile.
-Naruto draga.Dute afara,cred ca Sasuke ne priveste,am auzit ceva.
-Stai linistita,e cu Sakura.
-Dar eu tot cred ca el ne priveste.Dute sa vezi.
-Lasa,si ce daca ne priveste?...lasa-l sa isi rasfete ochii.Probabil Sakura a adormit de obosita ce era,iar lui i s-a sculat.
-Daca nu te duci sa-i zici sa plece,noi ne oprim aici.Si numai facem XXX.
-Ok..incepi sa fii ca Sakura...o sefa
-Acum ti-ai dat seama?Hai dute sa vezi.
Iese Naruto din cort,bineinteles ca nu se acopera,adica dupa cum candeste el...ce daca il vede cineva,mda mintea lui,adica nu degeaba e blond.In orice caz,imediat dupa ce a iesit il si aud cum tipa:
-Sasukeeee,daca esti acolo si ti-o FRECI,mai bine fa cale intoarsa catre cabana fati niste floricele(porumb)si baga un film PORNO...



Al3xi
Al3xi

feminin Mesaje : 14
Data nasterii : 18/01/1999
Data de inscriere : 23/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Acasa in patut...
Joburi/Distractii : Tot ce vreau si-mi place...
Stare de spirit : Niciodata la fel...

Sus In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de Hurricane Vin Mar 08, 2013 6:30 am

Foarte tare oimi place muult detot hai cu nextul
P.s ppti trece si pe la ficul meu plizzz
Hurricane
Hurricane
Admin

feminin Mesaje : 64
Data nasterii : 11/07/2000
Data de inscriere : 23/12/2012
Varsta : 24

Sus In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de Al3xi Mar Apr 09, 2013 2:01 am

Capitolul 10:Neintelegerea Hinatei
Vai ce om imposibil am la casa,sau na la cort...A verificat ceva vreme imprejurimile si ia gasit pe Sasuke si Sakura,erau in stare de....stiti la ce ma refer...pe malu unui nustiu ce lac.Cand s-a intors Naruto,m-am imbracat deoarece m-am cam plictisit,numai aveam chef sa ma joc...
Ma gandeam la acel roscat cu care ne-am culcat eu si Sakura cu cateva ore inainte sa ne logodim.Cand ne-am intors inapoi spre munte,in masina am purtat o discutie cu Sakura:
Flash Back
Am intrat in masina,de data asta eu conduceam.Deoarece Sakura este putin obosita.Adica cine n-ar fi...dupa asa o partida...si eu sunt obosita.Numai ca Sakura a condus pana aici..deci e randul meu.Eu si Sakura inca aveam afisate pe fetele noastre niste zambete perverse...Totusi am decis sa nu ne mai gandim la asta...ca dupa mintea mea,faceam cale intoarsa dupa acel roscat (Garra).
-Deci Sakura,ma gandeam...Nu te supara dar ,noi ne-am cunoscut cu o luna inainte se te cuplezi cu Sasuke.Mi-ai povestit ca te-a luat acasa in seara cand ai ramas fara nimic,stii pentru ca ai pierdut la poker.Si apoi,urmatoarea zi el...
-Ma batut,amenintat si violat.Asta vroiai sa spui?...ma intrerupe ea
-Pai..da.Eu asta nu inteleg: De ce...dupa ce tia dat pace(dupa viol)...tu te-ai dus la el si iai spus "Te iubesc..."?Intreb asta deoarece inainte sa te violeze,el ti-a spus ca te iubeste iar tu ai reactionat naspa.Ai inceput sa-l certi cum ca el iti spune asta doar pentru a te avea in pat.Iar daca stai sa te uiti la el,saracu baiat...sau barbat (ca de acum are 27 de ani)...este mort dupa tine...Deci...De ce?
-Asta e foarte simplu...Sa-ti explic.Am fost de acord sa merg la el deoarece nu aveam unde sa ma duc,si am facut XXX cu el,probabil din cauza ca eram deja in stare de euforie,adica eram beata rau.Cand el mi-a spus ca ma iubeste eu chiar am crezut ca isi bate joc de mine,si i-am zis asta in fata.Dar cand am vazut ca ma bate,mai mult,ma viola...pur si simplu mi-au sarit sigurantele.Atunci am vrut sa vada cum sunt eu cu adevarat.De asta i-am zis ca-l iubesc.Eu m-am gandit sa...
Hmmm...acum am inteles.
End of Flash Back
Dar lasa asta acum...revenim.Blondu meu se intoarce si se uita nepasator la mine cum ma imbracam.Sigur ia trecut si lui de toate.Ma indrept catre focu de tabara sa vad cum e cu mancarea.Dar stai nitel...de ce eu fac mancarea?Eu singura...Adica aia doi indragostiti fac XXX de zile mari,adica de nopti mari,pe malu lacului in iarba verde (ca sa le intre in c*r).Iar eu n-am avut parte de distractie.Plus...tot eu sa fac mancare?Da' ce sunt eu?Bucatareasa part-time?Ce sa spun...Iau numai mancarea pentru mine si Naruto si bineinteles ca am stins focul.In fine,ii vad pe Romeo si Julieta venind cam la 5 minute dupa ce a venit Naruto.
P.O.V. Sakura
ATENTIE +18
Sasuke ma intins pe iarba si a inceput sa guste fiecare particica din corpul meu.Ma saruta tandru apoi limba lui umeda imi rasfata gatul,in timp ce mana lui dreapta imi mangaia partea de jos parca pregatindul pentru razboi.In SFARSIT limba lui jucausa ii alunga mana de la vagin pentru asi face ea de cap.Dupa ce imi alinta aceasta parte se gandeste sa inceapa razboiul,se gandeste sa-mi muste p***a.In secunda doi am scos un "Ahh.." ragusit.Totusi nu ma muscat prea tare,suficient cat sa ma poata excita.Isi schimba raza de actiune catre sanii mei,cu ambele maini trage de sfarcurile mele dupa care imi introduce sanii in fiecare mana de a lui,dupa care ii strange usor in timp ce limba lui decise sa urmeze mainele in aceasta misiune.
-Ah,Sasukeee...Oh,lasama sa fac si eu ceva...Hmmm,o sa termin inaintea ta...
-Stai linistita scumpo.Tu ma rasfeti mereu,de data asta e randul meu.Oricum,felul in care hormonii tai explodeaza face sa mi se scoale.
-Serios?Stai sa vad.Verific cu mana in timp ce el a spus "Vai....Aaaaah".Hmmm,ai dreptate.Continua...numai ca...
-Ce?
-Numai am rabdareee!...Vreau sa simt la naiba p**a ta nenorocita in mineeeee!
-Of,si eu care vroiam sa ma mai joc.Fie,fac cum spui tu.Nu de alta dar nici eu nu mai am rabdare.Desi...
In clipa urmatoare eram aruncata in lac,spre mirarea mea,apa era destul de calda...bine stiu ca e vara dar e in toiul noptii...e normal sa fie calda?Eh,ce mai conteaza.Imediat Sasuke vine dupa mine si trece la treaba,vai Doamneee.Arzand de nerabdare Sasuke impinge cu putere.Hehehe ce d**c impielitat!
Dar suntem intrerupti de prostul ala BLOND ("Sasuke daca esti acolo si ti-o freci...").Nu stiu ce vede Hinata la idiotul ala.
P.O.V. Sasuke
Cat de prost poate sa fie?Si uitel ca vine spre noi...Asta chiar crede ca eu nu am nimic mai bun de facut decat sa ma uit la ei cum o fac?O sa plateasca pentru intreruperea asta.Sakura se imbraca in timp record deoarece vine "dusmanul".Draga mea iubita avea afisat pe fata un micut botic.Privind-o mi-a venit o idee.Acum stiu cum sa-l pedepsec pe Naruto.Deoarece eu inca nu ejaculasem m-am gandit sa i-au termosul pe care l-am adus,sa vars cafeaua din el si sa ejaculez in el.Lichidul meu alb il voi folosi in alt mod.Sakura ma privea satisfacuta,si-a dat seama ce vroiam sa fac.Ma imbrac repede si ascund termosul in tricoul meu (apropo se simte caaaaaaaald).
Naruto ajunge la noi...
-Oooops...deci nu voi va uitati la noi cum o faceam?
-Normal,bineinteles,desigur ca...NU!Ce as putea sa vad la tine?P**a care nu o ai?Aloo,iubitul adica LOGODNICUL meu o are mai buna ca a ta.
-Cred ca stii foarte bine asta nu?...
-Ha!
-Bine acum,sa lasam asta si sa mergem o se aveti parte de XXX...spun eu.
Naruto o ia dinainte avertizand-o pe Hinata ca vanim(trebuie sa se imbrace si ea).Cand ajungem la ei,Hinata avea acelasi botic ca cel a Sakurei,s-au asezat amandoua una langa alta,au pus picior peste picior,si-au sprijinit capul pe mana lor dreapta si au ofat adanc...Ceea ce ma facut si pe mine sa ma grebesc cu pedeapsa pentru Naruto...
-Sasukeeee...hai in cabana,nu mai am chef de camping,haideee.Ce zici Hinata?Haideeeeti.
-Bine iubita,dar blondu doarmea afara.
-Lasal ma.Daca nu ti-e mila de el macara fie-ti de Hinata.
-Offf...okay.
Peste 30 de minute...
Ajumgem in cabana,si toata lumea se aseaza pe canapea mai putin eu.Ma indrept in bucatarie pentru a pregati supriza blondului.I-au un pahar,pentru ai face un "MilkShake".Fara sa ma observe scot termosul din tricou si torn lichidul in pahar.Bine acum sa nu va ganditi ca pot ejacula cat sa umplu un pahar,am combinat cu lapte.Presar putina scortisoara pun un pai dupa care prepar milkshake-uri adevarate pentru mine si fetele.Le asez pe tava si ii servesc pe toti...
-Auzi Sasuke?
-Nu aud is surd...vorbeste
-De ce eu nu am frisca si sirop ca fetele?





Este slabutz acest capitol...am facut o pauza lunga si de asta.Promit ca-mi revin in capitolul urmator.
Al3xi
Al3xi

feminin Mesaje : 14
Data nasterii : 18/01/1999
Data de inscriere : 23/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Acasa in patut...
Joburi/Distractii : Tot ce vreau si-mi place...
Stare de spirit : Niciodata la fel...

Sus In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de katherina Joi Apr 11, 2013 1:08 am

Next! rpd! :p yeah is prima lol!
katherina
katherina
Admin

feminin Mesaje : 20
Data nasterii : 06/09/1998
Data de inscriere : 30/12/2012
Varsta : 26
Localizare : ~In PaRaDiCe!~
Joburi/Distractii : mai de toate :D!
Stare de spirit : MereU Happy :)

Sus In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de Al3xi Dum Apr 14, 2013 3:59 am

Sper sa va placa dragilor...!



Caipitolul 11:La revedere SasuSaku...
"-De ce eu nu am frisca si sirop ca fetele?"...
-De ce?Vrei atentie speciala?
-Offf...si tu acum Sasuke?Terminati.Beti o data si sa mergem la culcare...spune Hinata
Naruto bea din acel MilkShake.Nu mi-a venit sa cred ca nu a simtit nimic.Ba chiar ma si complimentat spunand ca desi bautura lui arata "simplu" a fost delicioasa.CUM?Asta e normal la cap?Eh,ce mai conteaza,sunt atat de obosit incat...nu credeam ca voi spune asta cel putin nu pana la pensionarea mea...nu voi face nimic cu Sakura in seara asta.Stati...am spus eu asta?Am inghitit apa sau ce?Nici n-am chef sa rad de prostia lui Naruto!Vad ca nici Sakura,deja s-a dus in camera.De maine vom incepe pregatirile pentru nunta,mai avem doar doua saptamani.peste o saptamana ii voi face o surpriza.I-am cumparat doua bilete la un concert cu trupa ei preferata,sincer nustiu cum se cheama.Eu nu o sa merg,nu-mi place acea trupa,o sa se duca cu o prietena presupun.
Peste o saptamana...
P.O.V. Me
-Ce faci draga?Asta e concertul tau ah?CE d***u faci cu asta in pat?
-Sasuke,nu este ceea ce pare...
-Mai taci."Nu este ceea ce pare".Atunci ce este ma?Ti-ai agatat p***a in p**a lui si incercati sa le eliberati?Bai fata te-am vazut cand plecai de la concert cu asta,asa ca te-am urmarit.
-Uite Sasuke.Ai dreptate,de ce sa te mint?Dar nu am avut ce face.
-Adica?Te-a "obligat" cumva?Sakura...eu-eu te iubesc!Ce am facut sa merit asta?
-Ce ai facut?Ha...scumpule,nu-ti amintesti,prima dimineata petrecuta la tine acasa?Cand mi-ai zis ca ma iubesti?Mai ai tupeul sa intrebi ce ai facut?
-Asta este pedeapsa ta?
-Sasuke,asta nu-i nimic din ce aveam de gand sa-ti fac.
-Ce?Ce aveai de gand ah?Te urasc PROASTO!C***a ce esti!
-Eu sunt proasta?Mai idiotule...tu abia acum ai aflat de una dintre aventurile mele?
-"Aventurile"?
-Da!Ai inteles bine.Am avut sase aventuri draga,SASE( cu tot cu asta)!...Inafara de asta,ultima a fost atunci cand eu cu Hinata ne-am intors sa luam banii pe care i-ai uitat.Cand am ajuns, acasa era un hot iar eu cu Hinata ne-am gandit ca ar fi bine sa-l "pedepsim" in felu nostru.
-Sunt un...Cum am putut sa ma cred in tine?
-Uite asa bine...Aaa si vrei sa-ti dau si bomba?Am facuto si cu Naruto.De multe ori.Trebuia sa ma intalnesc cu el in seara asta,dar ce sa-i faci...Hinata a venit mai repede acasa de la servici.Iar cailalti sunt:...(ii enumera pe toti)
-Nu are rost sa mai continuam discutia...Ma voi duce sa fac o plimbare,nu ma intereseaza ce faci...dar vino acasa,nu de altceva.Dar nu am ce face cu lucrurile tale.Tu vino,fati bagajele si dute draga dute.
Sasuke se indreapta catre iesirea camerei din hotel,dar se opreste sa mai spuna ceva:
-Apropo,spunei "prietenului" tau sa iasa de sub pat.
Amantul Sakurei iese de sub pat,dar nu apuca sa spuna nimic,pentru ca Sasuke ia infipt un glont in cap.
-Bye iubita...
Si o lasa singura la hotel.Sasuke se plimba pe strazile aglomerate din Tokyo,desi este noapte.Se gandeste la tradarea Sakurei.De ce i-a facut asta?Nu suporta acest gand deoarece el o iubeste foarte mult.Dar tristetea lui avea sa prospere cand pe strada se intalneste cu o necunoscuta ce la tras de brat la coltul unui bloc.
-Sasuke Uchiha?
-Conteaza?Auzi fetiscano...tu n-ai casa?Eu spun ca ar trebuii s-o vizitezi.N-am chef de vorba,pa.
-Dar o sa te intereseze,este vorba despre Sakura.
-Sakura?Uite scumpete n-am chef de prostii acum.
-Nu este nicio prostie.Uite eu sunt prietena ei,sau marog,am fost prietena ei.
-Bine,ai cinci minute sa ciripesti dupa care poti sa ma lasi.
-Stiu ca te inseala.Asculta,relatia mea de prietenie cu ea s-a sfarsit cam la o saptamana dupa ce s-a mutat la tine acum cativa ani.Ea nu te iubeste,cand eram prietene mi-a povestit ce s-a intamplat in seara aia la clubul ala cu jocuri de noroc,si ce i-ai facut a doua zi.Din cauza a ce i-ai facut vrea sa se razbune.Pe langa ca te-a inselat ea avea de gand sa ramana cu averea ta.
-Cum avea de gand sa faca asta?
-Pai...S-a gandit ca te poate face sa fii atat de nebun dupa ea incat sa treci totul pe numele ei,cu mici pacaleli puse bine unde trebuie.Ea de mica a fost crescuta ca o printesa...bine pana la un anumit moment...a fost invata sa traiasca in rasfat total.Ea devenind foarte posesiva cu banii.Iar cand i-a pierdut,ai aparut tu,tipul bogat sexy si disponibil,si s-a gandit la aceste lucruri.
-De ce imi spui mi-e toate astea?
-Din razbunare.I-a mia golit conturile din banca,pun pariu ca are un cont frumusel in banca,de asta am ales sa-ti spun.Vreau s-o pedepsesti pe Sakura.Defapt am putea s-o provocam s-au sa-i intindem o capcana ca sa faca ceva gresit.Asa am putea s-o dam pe mana politiei.
In acel moment Sasuke,cu mana lui dreapta a apucata pe fata de barbie.O tinea foarte strans si a si trantito de zidul blocului ce era in spatele ei.Si i-a spus raspicat:
-Asculta,eu decid ce o sa-i fac si daca o sa-i fac ceva Sakurei.Tu nu te baga si taci din gura,asta daca nu vrei s-o patesti si tu...
In acel moment Sasuke i-a pus pistolul la tampla fetei.Era foarte nervos pe spusele acesteia.Desi Sakura a gresit FOARTE mult fata de el,o iubea si nu avea puterea de a se razbuna pe ea.
Ranunta la amenintarea fetei si paraseste acel loc lasand-o pe fata plangand.Pe Sakura nu se poate razbuna,insa pe amantii ei...A aflat adresa lor,defapt stia adresele.Deoarece sunt baieti din gasca lui:Shikamaru,Neji,Deidara,Naruto chiar si Lee.Garra,acesta fiind un dusman de al lui (probabil din aceasta cauza s-a dus sa-i fure din casa),si acest barbat pe care la impuscat deja.S-a dus la toti acasa impuscandu-i de fata cu iubitele lor.Ramanand Neji si Naruto.Pe Neji nu la impuscat fiind varul Hinatei a scapat doar cu o bataie zdravana.Adica,hello are si el o inima.In fine...ajunge la ultimul de pe lista,Naruto.Prietenul lui din copilarie.Intra in casa cu forta iesindu-i in cale Hinata.
-Sasuke ce s-a intamplat?
-Unde-i dragul tau iubit?
-In sufragerie,dar Sasuke...ce s-a intamplat?Sasukeee?
El nu o baga in seama,in trei timpi si trei miscari a ajuns la Naruto,s-a indreptat catre el si la ridicat de pe canapea tinandul de gulerul de la tricou.
-Cum iti permiti mai?Cum iti permiti?Cand aveai vreo problema eu iti eram alaturi fraere,EU nu altcineva.Iar tu cum ma rasplatesti?Te culci cu femeia mea?Dar asa se intampla cand esti prea bun cu oamenii,la un moment TOTI te tradeaza!
-Sasuke de unde stii ca Naruto s-a culcat cu Sakura?...Hinata era uimita
-Mi-a confirmat chiar ea...
-Cum iti permiti idiotule?Acum de ce nu zici nimic?N-ai limba?
-Hinata eu zic sa nu comentezi,mi-a spus Sakura ca si tu la-i inselat pe Naruto.Si nu cred ca a fost numai o data.
-Ce ai spus Sasuke?Nemernico ce esti...Hinata eu te-am cerut in casatorie,ne-am logodit iar tu?
-Hai lasama prostule,ce vrei sa spui?Ca numai eu am gresit?Uitate la tine...Ai facuto cu prietena mea care este si iubita prietenului tau.
Sasuke numai zicea nimic.Ce-i doi se tot certau stand fata in fata.Pe masura ce vorbelea cresteau in sonor ei doi se apropiau din ce in ce mai mult.Pana cand piepturile lor se ating iar Hinata ii sare in brate lui Naruto.Cei doi se saruta salbatic,timp in care Sasuke alege sa plece.Sa-i lase pe cei doi sa-si lamureasca "problemele" din relatie.
Sasuke se plimba din nou,pana cand a ajuns la un pod deasupra unui rau.Se uita la oglindirea lunii in apa si se gandea la tot ce s-a intamplat astazi.Dupa cateva momente petrecute in liniste se intoarce acasa pentru a verifica daca Sakura si-a strans lucrurile ce sunt cumparate din banii lui.Si le punea in gentile cumparate tot de el...
Al3xi
Al3xi

feminin Mesaje : 14
Data nasterii : 18/01/1999
Data de inscriere : 23/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Acasa in patut...
Joburi/Distractii : Tot ce vreau si-mi place...
Stare de spirit : Niciodata la fel...

Sus In jos

Bad Girl +18 Empty Re: Bad Girl +18

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum