Love Anime Naruto
Buna ziua! Staff-ul forumului "Love Anime Naruto" va ureaza "Bun Venit!"
DAca nu aveti cont ar fi foarte frumos daca va-ti face.
Si nu uitati sa treceti pe la regulament prima data. Byebye:*
----------------------------------------------------------------------------------------------
Staff-ul Love Anime Naruto!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Love Anime Naruto
Buna ziua! Staff-ul forumului "Love Anime Naruto" va ureaza "Bun Venit!"
DAca nu aveti cont ar fi foarte frumos daca va-ti face.
Si nu uitati sa treceti pe la regulament prima data. Byebye:*
----------------------------------------------------------------------------------------------
Staff-ul Love Anime Naruto!
Love Anime Naruto
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Seventeen dezvaluie noi membrii

In jos

Seventeen dezvaluie noi membrii Empty Seventeen dezvaluie noi membrii

Mesaj Scris de Hurricane Sam Iun 15, 2013 5:40 am

Seventeen îşi vor face debutul în curând, iar agenţia lor, Pledis Entertainment, a dezvăluit profilele a noua membrii din 17.
Profilele lui Jang Doyoon, Chwe HansolWen Junhui şi Boo Seungkwan au fost dezvăluite pe pagina oficială de Facebook a trupei Seventeen. Deşi fanii îi cunosc pe aceştia din primul şi al doilea sezon Seventeen TV, profilele lor dezvăluie lucruri pe care mulţi dintre ei s-ar putea oricum să nu le fi ştiut până acum.
Priviţi mai jos:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Nume: Jang Do Yoon
Data naşterii: 31 august 1995
Grupa sanguină: O
Acest băiat de 17 ani din Busan este cunoscut ca mama din Seventeen, iar DoDo este porecla sa. Băiatul cu o personalitate şi un zâmbet dulce s-a antrenat cel mai mult dintre toţi ceilalţi. Acesta-i conduce şi-i motivează şi pe ceilalţi stagiari împreună cu Seung Cheol (sau tatăl din Seventeen). El este un bărbat printre bărbaţi care are “Bărbaţii n-ar trebui să se comporte ruşinos” ca motto al său. Acesta încearcă să fie o persoană prudentă şi liniştită şi se antrenează din greu pentru a-şi îndeplini visul ca membru Seventeen.
Melodie care mă reprezintă: HyungNorazo
“Este o melodie care spune <> Mi-ar plăcea să-i liniştesc pe membrii Seventeen, precum şi pe mine, cu acest această melodie oricând întâmpinăm timpuri grele.”
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Name: Name: Hansol Vernon Chwe
Data naşterii: 18 februarie 1998
Grupa sanguină: A
Hansol este un băiat de 14 ani, jumătate american, jumătate coreean. Are un simţ unic al umorului şi vede lucrurile într-un mod diferit. Este interesat în modă şi deţine destul de multe pălării. Ar putea părea ca un băiat cinic şi tipic datorită ochilor săi albaştrii, dar puteţi vedea că este un băiat cu inimă caldă întrucât ultima sa mare îngrijorare a fost că Soonyoung a răcit. Acesta are mereu un zâmbet pe faţă şi e pregătit să devină un artist care va face oamenii fericiţi.”
Melodie care mă reprezintă: Now or neverKendrick Lamar
“Este un cântec care mă face să continui să merg.”
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nume: Wen Junhui
Data naşterii: 10 iunie 1996
Grupa sanguină: B
Probabil întrucât are experienţă ca actor în China, Junhui are o abilitate de a se adapta în noi medii. Poate părea timid datorită abilităţilor sale coreene care trebuie îmbunătăţite, dar este un băiat foarte grijuliu cu scopuri specifice. Văzând cât este de serios cu scopul său de a deveni membru Seventeen, ştiţi că visul lui se va îndeplini într-o zi. Acesta spune că modelul său este Jackie Chan deoarece este bun la toate, aşa că încearcă să devină un profesionist la toate ca şi el. Junhui cântă la pian şi citeşte cărţi în timpul liber, dar se comportă şi ca un copil împreună cu Mingming. Vrea să fie cunoscut ca Junhui din Seventeen. E pregătit să zboare!
Melodie care mă reprezintă: A brighter future - Beyond
“Vorbeşte despre importanţa de a continua să încerci îndiferent de orice. M-am mutat în Coreea având ceva experienţă în actorie din China. Am 18 ani şi ştiu că e un început cam întârziat pentru a deveni un idol. Nu va fi uşor, dar ştiu c-o pot face!”
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nume: Boo Seungkwan 
Data naşerii: 16 ianuarie 1998
Grupa sanguină: B
Acum noi suntem obişnuiţi cu un SeungKwan cu un microfon decât cu un SeungKwan alergând pe insula Jeju. SeungKwan este cunoscut ca şi MC Boo sau DJ Boo, şi ar părea cam prea brusc să spunem că ceea ce vrea el cel mai mult este baterie pentru telefonul său. Este un băiat cu inimă bună, plângând chiar mai mult decât Chan când l-a întâlnit pe tatăl lui Chan, şi un băiat foarte vesel, râzând de Seokmin care abia se trezise, atât de mult încât a căzut pe jos. Poate glumi chiar şi cu noii membrii din staff, dar când e vorba de cântat, este absorbit. Spune că încă are multe de învăţat, dar nu se poate opri din oftat când timpul pentru lecţiile de dans se apropie. Se simte viu când oamenii zâmbesc şi râd… Probabil s-a născut cu talentul de entertainer.
Melodie care mă reprezintă: Last love - Kim Bum Soo
“Am cântat acest cântec la audiţie. Este melodia care mă linişteşte şi vreau s-o cânt oamenilor.”


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Lee Jihun a apărut în videoclipurile trupelor NU’EST şi Hello Venus, grupuri de la agenţia Pledis Entertainment. În plus, Jihun e născut în 1996.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Jeon Wonwoo, un alt idol născut în 1996, a apărut şi el atât în MV-urile NU’EST, cât şi în cele de la Hello Venus. Talentul său special este acela de a compune versuri.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Spre deosebire de primii doi, Kim Mingyu s-a născut în 1997, iar la fel ca ceilalţi, a apărut în MV-urile NU’EST şi Hello Venus.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Lee Chan s-a născut în 1999! Acesta vrea să devină ca Michael Jackson, şi se pare că părinţii săi sunt foşti dansatori. Porbabil că Lee Chan va fi şi el un mare dansator.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Shin Dongjin s-a născut în 2000. Acesta a fost încurajat de proprii prieteni să meargă la un concurs de modeling unde a câştigat primul loc.
  



Mi-e mi-se par c-am mici! Voua? Dar tot niste scumpicii sunt. Cel mai mic e de varsta mea ododoo.
Hurricane
Hurricane
Admin

feminin Mesaje : 64
Data nasterii : 11/07/2000
Data de inscriere : 23/12/2012
Varsta : 24

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum