Love Anime Naruto
Buna ziua! Staff-ul forumului "Love Anime Naruto" va ureaza "Bun Venit!"
DAca nu aveti cont ar fi foarte frumos daca va-ti face.
Si nu uitati sa treceti pe la regulament prima data. Byebye:*
----------------------------------------------------------------------------------------------
Staff-ul Love Anime Naruto!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Love Anime Naruto
Buna ziua! Staff-ul forumului "Love Anime Naruto" va ureaza "Bun Venit!"
DAca nu aveti cont ar fi foarte frumos daca va-ti face.
Si nu uitati sa treceti pe la regulament prima data. Byebye:*
----------------------------------------------------------------------------------------------
Staff-ul Love Anime Naruto!
Love Anime Naruto
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Am o sansa si o voi folosii cu orice pret.

In jos

Am o sansa si o voi folosii cu orice pret. Empty Am o sansa si o voi folosii cu orice pret.

Mesaj Scris de Hurricane Dum Iun 16, 2013 1:58 am

Am o sansa si o voi folosii cu orice pret.
 
-Copii,Atentie la D-l Director, spune Hendryck Dj ul scolii de azi. Domn Director esta pe orcat pe un scaun din Cantina scolii. Acesta tine-a o statie prin care incepe sa tipe la noi.
- Dragii elevii, am  onoarea sa va prezint pentru prima oara la noi in scoala Concursul Tinerelor Talente. Elevii se pot inscrie la Cancelarie sau Direct la profesorii.Concursul va fii jurizat de cei de la SMent,YGent si Pledisent, trei din cele mei marii agentii de talente de la noi din tara.Talentele cu pprioritate sunt Cantatul, Dansul, Actoria.Succes tuturor, copii. Spune D-l Director zambind si parasind camera este foarte tare faptul ca acest concurs se v-a tine la noi in scoala. Ceva ce toata lumea isi doreste.Indata ce D-l Director paraseste camera toti elevii fug spre cancelarie mai putin eu si prieteneke mele care ne indreptam spre ora de Biologie.Holurile erau atat de goale incat puteai sa tipii si nimenii nu te-auzea.Totii elevii plecasera acasa pentru a se pregatii de auditii cu acordul D-l Director si-a profesorilor. Noi mergeam fara noima pe holurii lungii gandindu-ne cear fii mai bine pentru noi.Sa d-am auditiile riscand sa ne facem de ras sau chiar sa luam auditiile pentru a devenii starurii in SM sau Pledis ent.YG ent iese din schema pentru noi pentru ca nu sunt genul nostru noi suntem mai saritoare.Mai mult ne antrenam decat radem cea ce in YG este punct si de la capat.Deodata usa de la cancelarie se deschide iar pe ea ies cei de la SHINee,NU’EST si BigBang.Gd vine la noi si ne intreaba:
-Ati venit pentru inscrieri?spune ek putin timid.
Lime iese in fata si spune ca nu intr-un mod politicos.
-Atunci dece mai sunteti doar voi prin scoala, intreaba nedumerit Key.
-Mergem la repetitii ,spune JooaJo.
-Repetitii pentru ce? Putem venii si noi?
-DA putetii veni, nu este nimic confidentional.Este vorba despre Trupa Scolii.Haidetii cu noi.Spun eu zambind si lund-o in fata cautand o cheie alba cu floricele pe ea. De retinut sa imi leg cheile de gat ca sa zdrangane cand merg.Ajungem in fata salii unde deschid usa.In stanga camerei era o canapea mare neagra.Pe peretele din dreapta sunt oglinzii marii iar undeva prin camera este un casetofon impreuna cu leptopul meu si niste bloxe micute. Cand intram si zarim eu si Lime canapeaua ne uitam una la cealalta pret de 3 minute si fugii sa prinzi loc pe canapea.Bine inteles ca Lime a invins eu ajungad s-a dau  cu fundul de parchet.Restul razand de mine si de Lime care cazuse peste casetofon. Alice vine si ne ajuta sa ne ridicam.
- Muh Joo Ara , un lider ar trebui sa fie mai matur, nu asa. Iar tu Kim Lime trebuie sa fi mai dura doar esti repper.
-Taci Maknae, strigam amandoua la unison.Acesta pleaca bosumfralta si se aseaza pe jos intr-un colt si incepe sa se incalzeasca.Eu ma duc la ea si ma asez langa ea.
-Nu am vrut,Alice. Doar ca m-am lovit destul de rau si nu aveam nevoie de predicile tale. Ma iertii?Spun si fac o fata de catelus.
-Cum sa nu te iert ,esti liderul aici si  cum sa spun nu am vazut in viata mea un lider mai nebun ca tine.Daca iti spun acum ca Marron 5  da concert cred ca sari vro jumatate de ora de fericire.
-Pai c-am asta este adevarul, dar sunt personae mult mai nebune decat mine te asigur de asta.Eu sunt mai saritoare doar ma stii ca nu imi place sa stau locului mai mult de 20 de minute.Nici cand dorm nu stau locului , poti sa imi intrebii fratele.Cand eram la mare si am dormit in paturi etanse am cazut din pat peste el in patul de jos. Cea mai nasoala amintire nu vreau sa mi-o reinmaginez.Prea tarziu tocmai s-a intamplat.
Acum , Haidetii fetelor la antrenament.
Punem melodia What’s your name? si incepem sa cantam sis a dansam.Cand terminam baietii erau gen pokerface.JongHyun si Gd se tidica indreptanduse spre noi .
-…………………………………………
Hurricane
Hurricane
Admin

feminin Mesaje : 64
Data nasterii : 11/07/2000
Data de inscriere : 23/12/2012
Varsta : 24

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum